Змішувач Ravak Chrome CR 063.00 (X070094)
Ravak Chrome CR 063.00 |
|
Перемикач дозволяє вибирати режими: ванна/душ, при використанні в душовому куточку можна перемикатися з верхнього душу на ручний. Блокуюча кнопка на голівки термостата перешкоджає включенню води з температурою вище ніж 38 °C
Купується окремо прихована частина для внутрішнього монтажу. Змішувач підходить до ванн (заповнення переливом та висновок для ручного душа) або душових куточків з фіксованим і ручним душем
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak Chrome CR 063.00
Усі ціни 7 →Ravak Ravak Chrome CR 063.00 X070094 | 9 030 грн. |
Термостат для ванни Ravak Chrome CR 063.00 (X070094) X070094 | 9 030 грн. |
Ravak Ravak Змішувач CHROME термостатичний прихов. монтажу з перем. (CR 06 | 7 630 грн. |
Змішувач для ванни и душа Ravak Chrome CR 063.00 X070094 | 7 224 грн. |
Змішувач прихованого монтажу Ravak Сhrome з перемикачем CR 063.00 (X070094 | 10 380 грн. |
Змішувач для ванни RAVAK Chrome CR 063.00 X070094 | 9 030 грн. |
Термостатичний змішувач прихованого монтажу для ванни/душа Ravak Termo (X0 | 9 030 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →