Литий диск RC Design RC-25 8x18/5x112 ET38 DIA66,6
Відео 3 | від 9 916 до 14 628 грн. Порівняти ціни 13 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації RC Design RC-25 69
Характеристики
RC Design RC-25 8x18/5x112 ET38 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RC Design 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RC Design.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити RC Design RC-25 8x18/5x112 ET38 DIA66,6
Сортувати
RC Design RC-25 R18 W8 PCD5x112 ET38 DIA66.6 crystal silver | 11 594 грн. |
RC Design RC-25 (8J x 18 5x112 ET38 DIA66.6) Black На замовлення з Європи. | 14 168 грн. |
RC Design RC25 KS R18 W8.0 PCD5x112 ET38 DIA66.6 | 10 166 грн. |
RC Design RC25 R18 W8 PCD5x112 ET38 DIA66.6 Black Matt RC25801838D9SKMV | 12 041 грн. |
RC Design RC25 R18 W8 PCD5x112 ET38 DIA66.6 Silver | 11 681 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі