Литий диск RC Design RC-25 8x18/5x120 ET50 DIA65,1
Відео 3 | від 10 329 до 14 628 грн. Порівняти ціни 14 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):65.1 мм Виліт (ET):50 мм |
Модифікації RC Design RC-25 69
Характеристики
RC Design RC-25 8x18/5x120 ET50 DIA65,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RC Design 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RC Design.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити RC Design RC-25 8x18/5x120 ET50 DIA65,1
Сортувати
RC Design RC-25 R18 W8 PCD5x120 ET50 DIA65.1 crystal silver | 11 594 грн. |
RC Design RC25 Schwarz Klar Matt (SKM) (R18 W8.0 PCD5x120 ET50 DIA65.1) | 11 199 грн. |
RC Design RC25 W8.0 R18 PCD5x120 ET50 DIA65.1 KS | 13 754 грн. |
RC Design RC25 R18 W8 PCD5x120 ET50 DIA65.1 Black Matt RC25801850V4SKMV | 12 041 грн. |
RC Design RC-25 (8J x 18 5x120 ET50 DIA65.1) На замовлення з Європи. | 12 628 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі