Литий диск CMS C22 6x15/5x100 ET38 DIA57,1
Відео 2Фото 3 | від 5 330 до 7 571 грн. Порівняти ціни 11 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації CMS C22 93
Характеристики
CMS C22 6x15/5x100 ET38 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CMS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CMS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити CMS C22 6x15/5x100 ET38 DIA57,1
Сортувати
CMS C22 R15 W6 PCD5x100 ET38 DIA57.1 Black | 6 025 грн. |
CMS C22 Complete Black Gloss R15 W6.0 PCD5x100 ET38 DIA57.1 | 6 424 грн. |
CMS C22 R15 W6 PCD5x100 ET38 DIA57.1 Black Gloss C22 605 38 53S CBG | 5 839 грн. |
CMS C22 R15 W6 PCD5x100 ET38 DIA57.1 Black Gloss | 6 027 грн. |
CMS C22 R15 W6 PCD5x100 ET38 DIA57.1 Titanium Gloss C22 605 38 53S GG | 5 979 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі