Литий диск RC Design RC-27 8x18/5x112 ET40 DIA57,1
Відео 2Фото 5 | від 8 098 до 11 910 грн. Порівняти ціни 18 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації RC Design RC-27 262
Характеристики
RC Design RC-27 8x18/5x112 ET40 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RC Design 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RC Design.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити RC Design RC-27 8x18/5x112 ET40 DIA57,1
Сортувати
RC Design RC27 Schwarz Klar Matt (SKM) (R18 W8.0 PCD5x112 ET40 DIA57.1) | 8 899 грн. |
RC Design RC-27 (8J x 18 5x112 ET40 DIA57.1) Schwarz Glanz На замовлення з | 11 163 грн. |
RC Design RC27 R18 W8 PCD5x112 ET40 DIA57.1 Black Matt RC27ECE801840V7SKMV | 9 594 грн. |
RC Design RC27 W8.0 R18 PCD5x112 ET40 DIA57.1 MattBlack | 9 498 грн. |
RC Design RC27 R18 W8 PCD5x112 ET40 DIA57.1 Silver | 9 149 грн. |
ще пропозиції 13 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі