Литий диск Alutec Tormenta 8x18/5x112 ET40 DIA66,6
Відео 1Фото 33 | від 8 949 до 12 788 грн. Порівняти ціни 9 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Alutec Tormenta 50
Характеристики
Alutec Tormenta 8x18/5x112 ET40 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alutec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alutec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Alutec Tormenta 8x18/5x112 ET40 DIA66,6
Сортувати
Alutec TORMENTA Diamant-Schwarz Frontpoliert (R18 W8.0 PCD5x112 ET40 DIA66 | 9 699 грн. |
Alutec Tormenta (8J x 18 5x112 ET40 DIA66.6) Diamond black front polished | 10 032 грн. |
Alutec Tormenta R18 W8 PCD5x112 ET40 DIA66.6 Black Polished Front TMT80840 | 8 949 грн. |
Alutec Tormenta DBFP R18 W8.0 PCD5x112 ET40 DIA66.6 | 12 788 грн. |
Alutec Tormenta R18 W8 PCD5x112 ET40 DIA66.6 Silver | 9 879 грн. |
Alutec Tormenta R18 W8 PCD5x112 ET40 DIA66.6 Silver TMT80840B61-0 | 9 547 грн. |
Alutec Tormenta (8J x 18 5x112 ET40 DIA66.6) Polar Silver На замовлення з | 9 064 грн. |
Alutec Tormenta R18 W8 PCD5x112 ET40 DIA66.6 Black Polished Front | 9 260 грн. |
Диски Alutec Tormenta 8x18 5x112 ET40 DIA66,6 (diamond black front polishe | 9 049 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі