Литий диск RC Design RC-29 8x18/5x112 ET45 DIA66,6
Відео 1Фото 4 | від 9 462 до 12 614 грн. Порівняти ціни 12 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації RC Design RC-29 71
Характеристики
RC Design RC-29 8x18/5x112 ET45 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RC Design 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RC Design.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити RC Design RC-29 8x18/5x112 ET45 DIA66,6
Сортувати
RC Design RC29 Himalaya Grey Voll Poliert (HGVP) (R18 W8.0 PCD5x112 ET45 D | 10 899 грн. |
RC Design RC29 R18 W8 PCD5x112 ET45 DIA66.6 Himalaya Grey Polished rim561R | 11 351 грн. |
RC Design RC-29 (8J x 18 5x112 ET45 DIA66.6) Dark На замовлення з Європи. | 11 471 грн. |
RC Design RC29 W8.0 R18 PCD5x112 ET45 DIA66.6 DS | 11 379 грн. |
RC Design RC-29 (8J x 18 5x112 ET45 DIA66.6 ) | 11 510 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі