Литий диск Replay B226 9,5x19/5x112 ET39 DIA66,6
від 4 196 до 5 029 грн. Порівняти ціни 8 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):39 мм |
Модифікації Replay B226 2
Характеристики
Replay B226 9,5x19/5x112 ET39 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replay 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replay.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replay B226 9,5x19/5x112 ET39 DIA66,6
Сортувати
Replay BMW B226 9.5x19 5x112 ET39 DIA66.6 MGMF | 4 323 грн. |
Replay B226 9,5x19/5x112 D66,6 ET39 MGMF | 4 196 грн. |
Replay BMW B226 9.5x19 5x112 ET39 DIA66.6 MGMF | 4 950 грн. |
Диск Replay B226 MGMF R19 W9,5 PCD5x112 ET39 DIA66,6 | 4 505 грн. |
Replay BMW B226 9.5x19 5x112 ET39 DIA66.6 MGMF | 4 465 грн. |
Replay Replay BMW B226 9.5x19 5x112 ET39 DIA66.6 MGMF | 4 384 грн. |
Диски Replay BMW B226 MGMF R19 W9,5 PCD5x112 ET39 DIA66,6 ID2147 | 4 348 грн. |
Диск Replay BMW B226 9.5x19 5x112 ET39 DIA66.6 MGMF | 5 029 грн. |
Закрити
Схожі