Литий диск Replica B226 9,5x19/5x112 ET39 DIA66,6
від 4 196 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):39 мм |
Модифікації Replica B226 1
Характеристики
Replica B226 9,5x19/5x112 ET39 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replica B226 9,5x19/5x112 ET39 DIA66,6
Сортувати
Диск Replica R B226 9.5x19 5x112 ET39.0 DIA66.6 MGMF | 4 196 грн. |
Replica R Replica R B226 (R19 W9.5 PCD5x112 ET39 DIA66.6) MGMF | 4 196 грн. |
Диски Replica BMW (B226) 9,5x19 5x112 ET39 DIA66,6 (MGMF) | 4 196 грн. |
Replica BMW (B226) MGMF (R19 W9.5 PCD5x112 ET39 DIA66.6) | 4 196 грн. |
Закрити
Схожі