Литий диск Replica CT2224 7,5x17/5x112 ET45 DIA57,1
від 4 289 до 5 369 грн. Порівняти ціни 11 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Replica CT2224 1
Характеристики
Replica CT2224 7,5x17/5x112 ET45 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replica CT2224 7,5x17/5x112 ET45 DIA57,1
Сортувати
Replica VW, Skoda CT-2224 7.5x17 5x112 ET45 DIA57.1 MG | 4 433 грн. |
Replica CT-2224 7,5x17/5x112 D57,1 ET45 MG | 4 395 грн. |
Диски Replica Skoda (CT2224) 7,5x17 5x112 ET45 DIA57,1 (MG) | 4 289 грн. |
Replica CT2224 (R17 W7.5 PCD5x112 ET45 DIA57.1) MG | 4 448 грн. |
Replica VW, Skoda CT-2224 7.5x17 5x112 ET45 DIA57.1 MG | 4 653 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Схожі