Литий диск Replica LR892 9,5x22/5x120 ET49 DIA72,6
від 9 952 до 10 506 грн. Порівняти ціни 7 →Діаметр (R):22 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):49 мм |
Модифікації Replica LR892 1
Характеристики
Replica LR892 9,5x22/5x120 ET49 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replica LR892 9,5x22/5x120 ET49 DIA72,6
Сортувати
Диск Replica LR892 9.5x22 5x120 ET49.0 DIA72.6 BlackShiny | 10 506 грн. |
Replica LR892 9.5x22 5x120 ET49 DIA72.6 SBP | 9 952 грн. |
Replica Replica LR892 (R22 W9.5 PCD5x120 ET49 DIA72.6) BlackShiny | 10 506 грн. |
Диски Replica Land Rover (LR892) 9,5x22 5x120 ET49 DIA72,6 (shiny black) | 10 506 грн. |
Replica Land Rover (LR892) shiny black (R22 W9.5 PCD5x120 ET49 DIA72.6) | 10 506 грн. |
Replica LR892 9.5x22 5x120 ET49 DIA72.6 SBP | 10 093 грн. |
Replica Replica LR892 9.5x22 5x120 ET49 DIA72.6 SBP | 10 093 грн. |
Закрити
Схожі