Литий диск Rial Astorga 6x16/5x100 ET35 DIA57,1
Відео 3Фото 19 | від 4 834 до 7 896 грн. Порівняти ціни 7 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Rial Astorga 68
Характеристики
Rial Astorga 6x16/5x100 ET35 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rial 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rial.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Rial Astorga 6x16/5x100 ET35 DIA57,1
Сортувати
Rial Astorga R16 W6 PCD5x100 ET35 DIA57.1 polar silver | 6 095 грн. |
Rial ASTORGA Diamant-Schwarz (R16 W6.0 PCD5x100 ET35 DIA57.1) | 6 299 грн. |
Rial Astorga R16 W6 PCD5x100 ЕТ35 DIA57.1 Graphite AST60635V72-7 | 4 834 грн. |
Диски Rial Astorga 6x16 5x100 ET35 DIA57,1 (graphite) (1002059197) | 6 032 грн. |
Rial Astorga R16 W6 PCD5x100 ET35 DIA57.1 DIAMOND BLACK | 7 896 грн. |
Rial ASTORGA Graphit (R16 W6.0 PCD5x100 ET35 DIA57.1) | 6 499 грн. |
Rial ASTORGA Polar-Silber (R16 W6.0 PCD5x100 ET35 DIA57.1) | 6 499 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі