Литий диск Rial Kibo 8x19/5x114,3 ET40 DIA70,1
Фото 5 | від 10 286 до 11 897 грн. Порівняти ціни 9 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):70.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Rial Kibo 44
Характеристики
Rial Kibo 8x19/5x114,3 ET40 DIA70,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rial 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rial.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Rial Kibo 8x19/5x114,3 ET40 DIA70,1
Сортувати
Rial Kibo R19 W8 PCD5x114,3 ET40 DIA70.1 Metal Grey | 11 897 грн. |
Rial KIBO Diamant-Schwarz Hornpoliert (R19 W8.0 PCD5x114.3 ET40 DIA70.1) | 11 799 грн. |
Rial Kibo R19 W8 PCD5x114.3 ET40 DIA70.1 Black Polished KIB80940B83-2 | 10 716 грн. |
Rial Kibo (8J x 19 5x114.3 ET40 DIA70.1) Metal-Grey На замовлення з Європи | 10 604 грн. |
Rial Kibo R19 W8 PCD5x114.3 ET40 DIA70.1 Black Polished | 11 089 грн. |
Rial Kibo (8J x 19 5x114.3 ET40 DIA70.1) Black Lip Polished На замовлення | 11 748 грн. |
Rial Kibo R19 W8 PCD5x114.3 ET40 DIA70.1 Metal Grey KIB80940B87-9 | 10 286 грн. |
Rial Kibo R19 W8 PCD5x114.3 ET40 DIA70.1 Metal Grey | 10 644 грн. |
Диски Rial Kibo 8x19 5x114,3 ET40 DIA70,1 (diamond black lip polished) (10 | 11 032 грн. |
Закрити
Схожі