Литий диск Rial Lucca 8x19/5x112 ET40 DIA70,1
Відео 4Фото 9 | від 8 412 до 11 822 грн. Порівняти ціни 19 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):70.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Rial Lucca 64
Характеристики
Rial Lucca 8x19/5x112 ET40 DIA70,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rial 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rial.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Rial Lucca 8x19/5x112 ET40 DIA70,1
Сортувати
Rial LUCCA Diamant Schwarz Frontpoliert (R19 W8.0 PCD5x112 ET40 DIA70.1) | 10 999 грн. |
Rial Lucca (8J x 19 5x112 ET40 DIA70.1) Polar Silver На замовлення з Європ | 10 780 грн. |
Rial Lucca polar silver R19 W8.0 PCD5x112 ET40 DIA70.1 | 11 132 грн. |
Rial Lucca R19 W8 PCD5x112 ET40 DIA70.1 Black LUC80940B72-6 | 8 412 грн. |
Rial Lucca R19 W8 PCD5x112 ET40 DIA70.1 Silver | 10 516 грн. |
ще пропозиції 14 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі