Литий диск Rial M10 8,5x19/5x112 ET38 DIA66,6
Фото 15 | від 9 706 до 11 897 грн. Порівняти ціни 9 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації Rial M10 84
Характеристики
Rial M10 8,5x19/5x112 ET38 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rial 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rial.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Rial M10 8,5x19/5x112 ET38 DIA66,6
Сортувати
Rial M10 (8.5J x 19 5x112 ET38 DIA66.6) Polar Silver На замовлення з Європ | 11 282 грн. |
Rial M10 R19 W8.5 PCD5x112 ET38 DIA66.6 Silver M10X-85938M11-0 | 9 706 грн. |
Диски Rial M10 8,5x19 5x112 ET38 DIA66,6 (metal grey) (1001006452) | 10 123 грн. |
Rial M10 (8.5J x 19 5x112 ET38 DIA66.6) Polar Silber На замовлення з Європ | 11 897 грн. |
Rial M10 (8.5J x 19 5x112 ET38 DIA66.6) Black На замовлення з Європи. | 11 765 грн. |
Rial M10 R19 W8.5 PCD5x112 ET38 DIA66.6 Metal Grey M10X-85938M17-9 | 10 337 грн. |
Rial M10 R19 W8.5 PCD5x112 ET38 DIA66.6 Racing Black M10X-85938M14-5 | 11 552 грн. |
Диски Rial M10 8,5x19 5x112 ET38 DIA66,6 (racing black) (1001006463) | 10 123 грн. |
Диски Rial M10 8,5x19 5x112 ET38 DIA66,6 (polar silver) (1001006446) | 10 040 грн. |
Закрити
Схожі