Литий диск AXXION X1 8,5x19/5x112 ET35 DIA72,6
Фото 55 | від 10 247 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації AXXION X1 1
Характеристики
AXXION X1 8,5x19/5x112 ET35 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AXXION 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AXXION.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити AXXION X1 8,5x19/5x112 ET35 DIA72,6
Диски Axxion X1 8,5x19 5x112 ET35 DIA72,6 (daytona grey lacquered) (100241 | 10 247 грн. |
Диски Axxion X1 8,5x19 5x112 ET35 DIA72,6 (matt gold) (1002290557) | 10 247 грн. |
Диски Axxion X1 8,5x19 5x112 ET35 DIA72,6 (gloss black lacquered) (1002290 | 10 247 грн. |
Закрити
Схожі