Литий диск Rial M12 7,5x18/5x112 ET33 DIA66,5
Відео 1Фото 17 | від 7 289 до 9 338 грн. Порівняти ціни 18 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.5 мм Виліт (ET):33 мм |
Модифікації Rial M12 45
Характеристики
Rial M12 7,5x18/5x112 ET33 DIA66,5 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rial 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rial.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Rial M12 7,5x18/5x112 ET33 DIA66,5
Сортувати
Литые диски Rial M12 R18 W7.5 PCD5x112 ET33 DIA66.5 (diamond black) 100249 | 7 507 грн. |
Rial M12 7,5x18/5x112 D66,5 ET33 diamond-black | 8 120 грн. |
Rial M12 (R18 W7.5 PCD5x112 ET33 DIA66.5) алмаз черный | 8 734 грн. |
Rial M12 7.5x18 5x112 ET33 DIA66.5 DBK | 7 830 грн. |
Rial M12 7.5x18 5x112 ET33 DIA66.5 DBK | 8 147 грн. |
ще пропозиції 13 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі