Ванна RIHO Lusso 180x90 см
Фото 8 |
RIHO Lusso 180x90 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RIHO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RIHO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RIHO Lusso 180x90 см
Усі ціни 6 →Ванна акрилова Riho Lusso 180х90 см B026001005 | 27 760 грн. |
Акрилова ванна 180 x 90 см Riho Lusso, з ніжками (B026001005) BA7700500000 | 22 408 грн. |
Ванна акрилова RIHO LUSSO 180x90 (B026001005) | 27 760 грн. |
Ванна акрилова Riho Lusso пряма 180x90 см (BA77) | 21 999 грн. |
Ванна акрилова Riho Lusso 180х90 см B026001005 | 22 486 грн. |
Ванна акрилова RIHO LUSSO (B026001005) 180x90 см + ніжки 07 (BA77005000000 | 27 760 грн. |
Модификації RIHO Lusso
Ціни на RIHO Lusso |
---|---|---|---|---|
RIHO Lusso 160x70 см | від 17 240 грн. | 2 пропозиції | ||
RIHO Lusso 170x75 см | від 19 499 грн. | 6 пропозицій | ||
RIHO Lusso 180x80 см | від 20 999 грн. | 6 пропозицій | ||
RIHO Lusso 180x90 см | від 21 999 грн. | 6 пропозицій | ||
RIHO Lusso 190x80 см | від 22 486 грн. | 5 пропозицій | ||
RIHO Lusso 190x90 см | від 23 408 грн. | 7 пропозицій | ||
RIHO Lusso 200x90 см | від 24 128 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →