Зимова шина RoadX RXFrost WH03 195/60 R15 88T
Фото 6 |
Виберіть розмір шин
RoadX RXFrost WH03 195/60 R15 88T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RoadX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RoadX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RoadX RXFrost WH03 195/60 R15 88T
Усі ціни 12 →Roadx RX Frost WH03 195/60 R15 88T | 1 987 грн. |
Roadx RX Frost WH03 195/60 R15 88T | 2 152 грн. |
Roadx RXFrost WH03 (195/60R15 88T) | 1 942 грн. |
Roadx RXFrost WH03 195/60 R15 88T | 1 973 грн. |
Roadx WH03 RX Frost (195/60R15 88T) | 1 932 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →