Литий диск Ronal R41 8x18/5x120 ET42 DIA82
Фото 12 | від 8 429 до 11 644 грн. Порівняти ціни 14 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):82 мм Виліт (ET):42 мм |
Модифікації Ronal R41 52
Характеристики
Ronal R41 8x18/5x120 ET42 DIA82 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ronal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ronal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Ronal R41 8x18/5x120 ET42 DIA82
Сортувати
Ronal R41 R18 W8 PCD5x120 ET42 DIA82.1 Silver | 9 771 грн. |
Ronal R41 Mattschwarz (R18 W8.0 PCD5x120 ET42 DIA82) | 8 999 грн. |
Ronal R41 (8J x 18 5x120 ET42 DIA82.1) Mattschwarz На замовлення з Європи. | 9 420 грн. |
Ronal R41 Matt Black R18 W8.0 PCD5x120 ET42 DIA82.0 | 9 154 грн. |
Ronal R41 R18 W8 PCD5x120 ET42 DIA82.1 Matt Black 41R8805.31X/33T | 8 608 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Схожі