Литий диск Ronal R47 8x18/5x118 ET45 DIA71,1
Фото 3 | від 9 060 до 10 829 грн. Порівняти ціни 5 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 118 мм ЦО (DIA):71.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Ronal R47 13
Характеристики
Ronal R47 8x18/5x118 ET45 DIA71,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ronal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ronal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Ronal R47 8x18/5x118 ET45 DIA71,1
Сортувати
Ronal R47 Titan Hornkopiert (R18 W8.0 PCD5x118 ET45 DIA71.1) | 9 799 грн. |
Ronal R47 (8J x 18 5x118 ET45 DIA71.1) На замовлення з Європи. | 9 933 грн. |
Ronal R47 W8.0 R18 PCD5x118 ET45 DIA71.1 Titan-hornkopiert | 10 829 грн. |
Ronal R47 (8J x 18 5x118 ET45 DIA71.1 Titan) | 10 805 грн. |
Ronal R47 R18 W8 PCD5x118 ET45 DIA71.1 Titanium | 9 060 грн. |
Закрити
Схожі