Литий диск Ronal R56 8x18/5x110 ET35 DIA65,1
Фото 3 | від 8 553 до 11 500 грн. Порівняти ціни 22 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 110 мм ЦО (DIA):65.1 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Ronal R56 139
Характеристики
Ronal R56 8x18/5x110 ET35 DIA65,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ronal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ronal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Ronal R56 8x18/5x110 ET35 DIA65,1
Сортувати
Ronal R56 R18 W8 PCD5x110 ET35 DIA65.1 Matt Black | 9 417 грн. |
Ronal R56 Kristallsilber (R18 W8.0 PCD5x110 ET35 DIA65.1) | 9 199 грн. |
Ronal R56 (8J x 18 5x110 ET35 DIA65.1) Kristallsilber На замовлення з Євро | 10 050 грн. |
Ronal R56 MB R18 W8.0 PCD5x110 ET35 DIA65.1 | 9 384 грн. |
Ronal R56 (8J x 18 5x110 ET35 DIA65.1 Mattschwarz-Frontkopiert) | 11 460 грн. |
ще пропозиції 17 → |
Закрити
Схожі