Литий диск Ronal R57 7,5x18/5x114,3 ET45 DIA82
Відео 5Фото 5 | від 9 255 до 14 720 грн. Порівняти ціни 9 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):82 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Ronal R57 73
Характеристики
Ronal R57 7,5x18/5x114,3 ET45 DIA82 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ronal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ronal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Ronal R57 7,5x18/5x114,3 ET45 DIA82
Сортувати
Ronal R57 Mattschwarz-Frontkopiert (R18 W7.5 PCD5x114.3 ET45 DIA82) | 9 999 грн. |
Ronal R57 W7.5 R18 PCD5x114.3 ET45 DIA82.0 MattBlack | 12 006 грн. |
Ronal R57 (7.5J x 18 5x114.3 ET45 DIA82 Black) | 11 862 грн. |
Ronal R57 MCR Jetblack-Red Spoke (R18 W7.5 PCD5x114.3 ET45 DIA82) | 10 599 грн. |
Ronal R57 Schwarz-Frontkopiert (R18 W7.5 PCD5x114.3 ET45 DIA82) | 9 899 грн. |
Ronal R57 MCR Jetblack Red Spoke R18 W7.5 PCD5x114.3 ET45 DIA82.0 | 14 720 грн. |
Диски Ronal R57 7,5x18 5x114,3 ET45 DIA82 (matt black machined face) (1001 | 9 296 грн. |
Диски Ronal R57 7,5x18 5x114,3 ET45 DIA82 (black machined face) (100117115 | 9 255 грн. |
Диски Ronal R57 7,5x18 5x114,3 ET45 DIA82 (jet black red spokes) (10022851 | 9 834 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі