Литий диск Ronal R68 8x18/5x112 ET35 DIA76,1
Відео 3Фото 27 | від 8 801 до 12 190 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):76.1 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Ronal R68 36
Характеристики
Ronal R68 8x18/5x112 ET35 DIA76,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ronal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ronal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Ronal R68 8x18/5x112 ET35 DIA76,1
Сортувати
Ronal R68 Jetblack (R18 W8.0 PCD5x112 ET35 DIA76) | 9 399 грн. |
Ronal R68 (8J x 18 5x112 ET35 DIA76.1) Hyper На замовлення з Європи. | 9 416 грн. |
Ronal R68 Hyper Grey R18 W8.0 PCD5x112 ET35 DIA76.0 | 12 190 грн. |
Диски Ronal R68 8x18 5x112 ET35 DIA76 (jet black) (1002252224) | 8 801 грн. |
Ronal R68 Hyper Grey (R18 W8.0 PCD5x112 ET35 DIA76) | 9 399 грн. |
Ronal R68 (8J x 18 5x112 ET35 DIA76.1) Black На замовлення з Європи. | 9 416 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі