Валіза Roncato Ypsilon 120
Фото 13 |
Roncato Ypsilon 120 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roncato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roncato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roncato Ypsilon 120
Валіза на 4-х колесах Roncato Ypsilon 120л Рожевий (5771/3261) 5771/3261 | 9 250 грн. |
Валіза на 4-х колесах Roncato Ypsilon Бежевий (5771/3215) 5771/3215 | 9 250 грн. |
Валіза на 4-х колесах Roncato Ypsilon ECO 120л Зелена вода (5771/3267) 577 | 9 250 грн. |
Модификації Roncato Ypsilon
Ціни на Roncato Ypsilon |
---|---|---|---|---|
Roncato Ypsilon 40 | від 7 950 грн. | 5 пропозицій | ||
Roncato Ypsilon 90 | від 8 650 грн. | 6 пропозицій | ||
Roncato Ypsilon 120 | від 9 250 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →