Душова кабіна Rozzy Jenori Lux 120x80 120x80 ліва
Фото 3 |
Rozzy Jenori Lux 120x80 120RZ100L 120x80 ліва 120x80 права |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rozzy Jenori 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rozzy Jenori.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rozzy Jenori Lux 120x80 120x80 ліва
Душова кабіна Rozzy Jenori Lux 120х80 (Профіль - сатин, скло - матове) 120 | 12 997 грн. |
Душевая кабина с глубоким поддоном RJ LUX 120x80 см левая (120RZ100L) 120R | 9 098 грн. |
Душевая кабина Rozzy Jenori Lux 120х80 (Профиль - сатин, стекло - прозрачн | 12 997 грн. |
Душова кабіна Rozzy Jenori Lux 120х80 (Профіль - сатин, скло - прозоре) 12 | 12 997 грн. |
Душова кабіна Rozzy Jenori Lux 120х80 (Профіль - сатин, скло - матове) 120 | 12 997 грн. |
Модификації Rozzy Jenori Lux 120x80
Ціни на Rozzy Jenori Lux 120x80 |
---|---|---|---|---|
Rozzy Jenori Lux 120x80 120x80 ліва | від 9 098 грн. | 5 пропозицій | ||
Rozzy Jenori Lux 120x80 120x80 права | від 9 098 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →