Змішувач Rozzy Jenori Kink RBZZ003-5
Rozzy Jenori Kink RBZZ003-5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rozzy Jenori 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rozzy Jenori.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rozzy Jenori Kink RBZZ003-5
Усі ціни 9 →Змішувач для душу Rozzy Jenori Kink хром RBZZ003-5 з душовим гарнітуром | 740 грн. |
Змішувач у душову одновентильний ROZZY JENORI KINK хром метал з душовим на | 740 грн. |
Змішувач для душу RJ KINK (RBZZ003-5) RBZZ003-5 | 740 грн. |
Смеситель для душа RJ KINK (RBZZ003-5) RBZZ003-5 | 666 грн. |
Смеситель для душа RJ Kink хром RBZZ003-5 | 740 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →