Душова кабіна Rozzy Jenori Velum 80x80
Rozzy Jenori Velum 80x80 80RZ082 80x8090x90 |
|
Піддон купується окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rozzy Jenori 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rozzy Jenori.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rozzy Jenori Velum 80x80
Усі ціни 11 →Душова кабіна Rozzy Jenori Velum 80х80 (Профіль - сатин, скло - матове) 80 | 6 399 грн. |
Кабіна для душу квадратна кутова дводверна без піддону ROZZY JENORI VELUM | 6 399 грн. |
Душова кабіна без піддону RJ VELUM 80x80 см сатин (80RZ082) 80RZ082 | 6 399 грн. |
Душова кабіна RJ Velum 80x80 без піддону (80RZ082) 80RZ082 | 6 399 грн. |
Душевая кабина без поддона RJ VELUM 80x80 см сатин (80RZ082Linia) 80RZ082L | 6 491 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Rozzy Jenori Velum
Ціни на Rozzy Jenori Velum |
---|---|---|---|---|
Rozzy Jenori Velum 80x80 | від 5 759 грн. | 12 пропозицій | ||
Rozzy Jenori Velum 90x90 | від 5 300 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →