Карта пам'яті SanDisk Ultra SDXC UHS-I 120MB/s Class 10 256 ГБ (SDSDUN4-256G-GN6IN)
Фото 5 |
SanDisk Ultra SDXC UHS-I 120MB/s Class 10 256Gb 128 ГБ256 ГБ |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Ultra SDXC UHS-I 120MB/s Class 10 256 ГБ
Карта памяти SDXC (UHS-1) SanDisk Ultra 256Gb class 10 (120Mb/s) SDSDUN4-2 | 1 308 грн. |
Карта пам'яті SanDisk 256 GB SDXC UHS-I Ultra (SDSDUN4-256G-GN6IN) | 1 261 грн. |
Карта пам'яті SanDisk 256GB SDXC Ultra UHS-I Class 10 (SDSDUN4-256G-GN6IN) | 1 724 грн. |
Модификації SanDisk Ultra SDXC UHS-I 120MB/s Class 10
Ціни на SanDisk Ultra SDXC UHS-I 120MB/s Class 10 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra SDXC UHS-I 120MB/s Class 10 64 ГБ | від 489 грн. |
SanDisk Ultra SDXC UHS-I 120MB/s Class 10 128 ГБ | від 764 грн. | 2 пропозиції | ||
SanDisk Ultra SDXC UHS-I 120MB/s Class 10 256 ГБ | від 1 261 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →