Кухонний ніж Satake Swordsmith 803-274
Satake Swordsmith 803-274 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Satake 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Satake.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Satake Swordsmith 803-274
Усі ціни 8 →Кухонный нож универсальный 135 мм Satake Swordsmith (803-274) 803-274 | 1 049 грн. |
Кухонний ніж універсальний 120 мм Satake Swordsmith (803-274) | 1 049 грн. |
Кухонный нож универсальный 135 мм Satake Swordsmith (803-274) 803-274 | 1 049 грн. |
Універсальний ніж Satake Swordsmith (803-274) | 1 049 грн. |
Кухонний ніж універсальний 120 мм Satake Swordsmith (803-274) | 1 049 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →