Кухонний ніж Satake Saku 802-338
Satake Saku 802-338 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Satake 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Satake.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Satake Saku 802-338
Усі ціни 8 →Кухонный нож универсальный 120 мм Satake Saku (802-338) 802-338 | 849 грн. |
Кухонний ніж універсальний 120 мм Satake Saku (802-338) | 849 грн. |
Кухонный нож универсальный 120 мм Satake Saku (802-338) 802-338 | 849 грн. |
Універсальний ніж Satake Saku (802-338) | 849 грн. |
Кухонний ніж універсальний 120 мм Satake Saku (802-338) | 999 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →