Кухонний ніж Satake Macaron 807-258
Satake Macaron 807-258 білий рожевий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Satake 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Satake.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Satake Macaron 807-258
Усі ціни 6 →Кухонный нож универсальный 120 мм Satake Macaron Pink (807-258) 807-258 | 949 грн. |
Кухонний ніж універсальний 120 мм Satake Macaron (807-258) | 949 грн. |
Кухонный нож универсальный 120 мм Satake Macaron (807-258) 807-258 | 949 грн. |
Ніж універсальний Satake Macaron Pink (807-258) | 949 грн. |
Ніж універсальний Satake Macaron Pink (807-258) | 1 139 грн. |
Кухонний ніж універсальний 120 мм Satake Macaron Pink (807-258) | 949 грн. |
Модификації Satake Macaron 807-258
Ціни на Satake Macaron 807-258 |
---|---|---|---|---|
Satake Macaron 802-239 | від 949 грн. | 6 пропозицій | ||
Satake Macaron 807-258 | від 949 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →