Кухонний ніж Satake Swordsmith 803-281
Satake Swordsmith 803-281 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Satake 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Satake.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Satake Swordsmith 803-281
Усі ціни 6 →Нож для чистки овощей 90 мм Satake Swordsmith (803-281) 803-281 | 949 грн. |
Ніж для чищення овочів 90 мм Satake Swordsmith (803-281) | 949 грн. |
Нож для чистки овощей 90 мм Satake Swordsmith (803-281) 803-281 | 949 грн. |
Ніж для чищення овочів Satake Swordsmith (803-281) | 949 грн. |
Ніж для чищення овочів Satake Swordsmith (803-281) | 1 139 грн. |
Ніж для чищення овочів 90 мм Satake Swordsmith (803-281) | 949 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →