Кухонний ніж Satake Swordsmith 803-250
Satake Swordsmith 803-250 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Satake 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Satake.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Satake Swordsmith 803-250
Усі ціни 8 →Кухонный нож Янагиба 210 мм Satake Swordsmith (803-250) 803-250 | 1 399 грн. |
Кухонний ніж Янагина 210 мм Satake Swordsmith (803-250) | 1 399 грн. |
Кухонный нож Янагиба 210 мм Satake Swordsmith (803-250) 803-250 | 1 399 грн. |
Ніж Янагіба Satake Swordsmith (803-250) | 1 399 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →