Кухонний ніж Satake Satoru 802-772
Satake Satoru 802-772 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Satake 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Satake.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Satake Satoru 802-772
Усі ціни 7 →Кухонный нож филейный 210 мм Satake Satoru (802-772) 802-772 | 1 799 грн. |
Кухонний ніж філейний 210 мм Satake Satoru (802-772) | 1 799 грн. |
Кухонный нож филейный 210 мм Satake Satoru (802-772) 802-772 | 1 799 грн. |
Кухонний ніж філейний 210 мм Satake Satoru (802-772) | 1 709 грн. |
Ніж філейний Satake Satoru (802-772) | 1 799 грн. |
Ніж філейний Satake Satoru (802-772) | 2 159 грн. |
Кухонний ніж філейний 210 мм Satake Satoru (802-772) | 1 799 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →