Кухонний ніж Satake Macaron 802-246
Satake Macaron 802-246 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Satake 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Satake.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Satake Macaron 802-246
Усі ціни 7 →Кухонный нож для хлеба 200 мм Satake Macaron White (802-246) 802-246 | 1 149 грн. |
Кухонний ніж для хліба 200 мм Satake Macaron White (802-246) | 1 149 грн. |
Кухонный нож для хлеба 200 мм Satake Macaron White (802-246) 802-246 | 1 149 грн. |
Ніж для хліба Satake Macaron White (802-246) | 1 149 грн. |
Кухонний ніж для хліба 200 мм Satake Macaron White (802-246) | 1 149 грн. |
Ніж для хліба Satake Macaron White (802-246) | 1 379 грн. |
Кухонний ніж для хліба 200 мм Satake Macaron White (802-246) | 1 149 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →