Кухонний ніж Satake Macaron 807-272
Satake Macaron 807-272 білий рожевий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Satake 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Satake.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Satake Macaron 807-272
Усі ціни 7 →Кухонный нож Накири 170 мм Satake Macaron Pink (807-272) 807-272 | 1 149 грн. |
Кухонний ніж Накірі 170 мм Satake Macaron (807-272) | 1 149 грн. |
Кухонный нож Накири 170 мм Satake Macaron (807-272) 807-272 | 1 149 грн. |
Ніж Накір для нарізки овочів Satake Macaron Pink (807-272) | 1 149 грн. |
Кухонний ніж Накірі 170 мм Satake Macaron (807-272) | 1 149 грн. |
Ніж Накір для нарізки овочів Satake Macaron Pink (807-272) | 1 379 грн. |
Кухонний ніж Накірі 170 мм Satake Macaron Pink (807-272) | 1 149 грн. |
Модификації Satake Macaron 807-272
Ціни на Satake Macaron 807-272 |
---|---|---|---|---|
Satake Macaron 802-222 | від 1 149 грн. | 7 пропозицій | ||
Satake Macaron 807-272 | від 1 149 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →