Кухонний ніж Satake Satoru 803-663
Satake Satoru 803-663 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Satake 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Satake.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Satake Satoru 803-663
Усі ціни 9 →Японский универсальный нож 135 мм Satake Satoru (803-663) 803-663 | 1 349 грн. |
Японський універсальний ніж 135 мм Satake Satoru (803-663) | 1 349 грн. |
Японский универсальный нож 135 мм Satake Satoru (803-663) 803-663 | 1 349 грн. |
Універсальний ніж Satake Satoru (803-663) | 1 349 грн. |
Японський універсальний ніж 135 мм Satake Satoru (803-663) | 1 349 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →