Кухонний ніж Satake Swordsmith Black 805-711
Satake Swordsmith Black 805-711 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Satake 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Satake.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Satake Swordsmith Black 805-711
Усі ціни 7 →Кухонный универсальный нож 135 мм Satake Swordsmith Black (805-711) 805-71 | 1 549 грн. |
Кухонний універсальний ніж 135 мм Swordsmith Black (805-711) | 1 549 грн. |
Кухонный универсальный нож 135 мм Satake Swordsmith Black (805-711) 805-71 | 1 549 грн. |
Універсальний ніж Satake Swordsmith Black (805-711) | 1 549 грн. |
Кухонний універсальний ніж 135 мм Satake Swordsmith Black (805-711) | 1 699 грн. |
Універсальний ніж Satake Swordsmith Black (805-711) | 1 859 грн. |
Кухонний універсальний ніж 135 мм Satake Swordsmith Black (805-711) | 1 549 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →