Вантажна шина Petlas RH 100 245/70 R19.5 140M
Виберіть розмір вантажної шини
Petlas RH 100 245/70 R19.5 140M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Petlas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Petlas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Petlas RH 100 245/70 R19.5 140M
Усі ціни 10 →Petlas RH100 (ведуча вісь) 245/70 R19.5 140/138M | 10 649 грн. |
Petlas RH100 (ведущая) (245/70R19.5 140M) | 9 666 грн. |
Petlas RH100 (приводная) 245/70 R19.5 140/138M 16PR | 9 325 грн. |
PETLAS Вантажна шина PETLAS RH100 (ведуча) 245/70R19.5 140/138M | 9 567 грн. |
Вантажна шина PETLAS RH100 (ведуча) 245/70R19.5 140/138M | 9 521 грн. |
ще 5 пропозицій