Рамка для розетки / вимикача Schneider Asfora EPH5810262
Schneider Asfora EPH5810262 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schneider Asfora EPH5810262
Усі ціни 7 →Schneider Electric Schneider Electric Asfora EPH5810262 | 156 грн. |
Рамка двомісна вертикальна Schneider Asfora сталь EPH5810262 | 153 грн. |
Рамка 2-модульна вертикальна Schneider Electric Asfora Сталь (EPH5810262) | 156 грн. |
SE Рамка 2м вертикальна сталь EPH5810262 | 154 грн. |
Рамка SCHNEIDER ASFORA EPH5810262 вертикальна 2-постова сталь | 156 грн. |
Рамка 2-місцева вертикальна Сталь Asfora Schneider Electric, EPH5810262 | 156 грн. |
Рамка двомісна Asfora вертикальна ABS сталь [EPH5810262] Шнейдер Електрік | 159 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →