Навушники
Jabra Evolve 20 Mono USB-A MS SE (4999-823-309)
Відео 2Фото 4 |
Jabra Evolve 20 Mono USB-A MS SE |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jabra 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jabra.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jabra Evolve 20 Mono USB-A MS SE
Усі ціни 21 →Навушники Jabra Evolve 20 MS SE Mono кожа (4993-823-109L) 4993-823-109L | 1 760 грн. |
Наушники Jabra Evolve 20 Se Ms Mono (4993-823-309) | 1 932 грн. |
Навушники Jabra Evolve 20 SE MS Mono (4993-823-309) | 1 999 грн. |
Гарнитура Jabra EVOLVE 20 MS SE Mono(кожа) 4993-823-309 | 2 253 грн. |
Навушники Jabra Evolve 20 SE MS Mono (4993-823-309) 4993-823-309 | 1 859 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості навушників Jabra Evolve 20 Mono USB-A MS SE:
- Підтримка технології уніфікованих комунікацій
- Evolve 20 Mono MS - модель оптимізована для роботи з Microsoft Teams
- Evolve 20 Mono UC - модель оптимізована для роботи з Unified Communication
РекомендуємоПорівняти в таблиці →