Збірної диск Seventy9 SV-AR 8,5x19/5x120 ET30 DIA74,1
Відео 3Фото 75 | від 11 086 до 12 972 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):74.1 мм Виліт (ET):30 мм |
Модифікації Seventy9 SV-AR 5
Характеристики
Seventy9 SV-AR 8,5x19/5x120 ET30 DIA74,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seventy9 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seventy9.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Seventy9 SV-AR 8,5x19/5x120 ET30 DIA74,1
Сортувати
Seventy9 SV-AR W8.5 R19 PCD5x120 ET30 DIA74.1 DMBMG | 12 282 грн. |
Seventy9 SV-AR W8.5 R19 PCD5x120 ET30 DIA74.1 BGMR | 11 914 грн. |
Seventy9 SV-AR BG R19 W8.5 PCD5x120 ET30 DIA74.1 | 11 086 грн. |
Seventy9 SV-AR W8.5 R19 PCD5x120 ET30 DIA74.1 GBLMB | 12 972 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі