Збірної диск Seventy9 SV-AR 9,5x19/5x112 ET38 DIA66,6
Відео 3Фото 75 | від 11 408 до 16 899 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації Seventy9 SV-AR 5
Характеристики
Seventy9 SV-AR 9,5x19/5x112 ET38 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seventy9 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seventy9.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Seventy9 SV-AR 9,5x19/5x112 ET38 DIA66,6
seventy9 SV-AR BFP (R19 W9.5 PCD5x112 ET38 DIA66.6) | 16 899 грн. |
Seventy9 SV-AR W9.5 R19 PCD5x112 ET38 DIA66.6 GBLMB | 13 340 грн. |
Seventy9 SV-AR W9.5 R19 PCD5x112 ET38 DIA66.6 BFP | 11 408 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі