Каталог   /   Аудіотехніка   /   Акустичні системи   /   Sharp

Акустична система Sharp CP-AWS2001

Фото - Акустична система Sharp CP-AWS2001
Відео 1Фото 6
Sharp CP-AWS2001
Колір
Призначеннядомашня
Розміщенняполична
Технічні характеристики
Типактивна
Кількість каналівкомплект 2.0
Кількість динаміків1
Кількість смуг1
Потужність / частота
Фронт20 Вт/канал
Сумарна номінальна потужність40 Вт
Конструкція
Особливості конструкціїфазоінвертор ззаду
Роз'єми
ВходиUSB-порт
Інше
Bluetooth+
Діаметр НЧ (НЧ/СЧ) динаміка57 мм
Матеріал оздобленняпластик
Габарити фронтальних колонок (ВхШхГ)19x12.2x9.9 см
Вага1.5 кг
Офіційний сайтsharpconsumer.com
Дата додавання на E-Katalogлипень 2024
Підтримка Dolby Atmos та DTS:X.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sharp 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sharp.
Музичний квест: Як вибрати акустичну систему і не помилитисяКлючові критерії вибору акустичної системи: що потрібно знати, щоб купити оптимальні колонки під ваші вимоги

Купити Sharp CP-AWS2001

Усі ціни 12 →

Sharp CP-AWS2001

Полична акустика Sharp CP-AWS2001
Evomusic.com.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись
11 499 грн.

Sharp CP-AWS2001 Black

Soundstudio.com.uaЗ нами 2 роки
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
10 924 грн.

Sharp CP-AWS2001 офіційна гарантія

PermyCoЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
10 799 грн.

Акустична система Sharp CP-AWS2001

Акустична система Sharp CP-AWS2001 — компактний саундбар чорного кольору з потужністю 40 Вт і підтримкою Dolby Atmos для об'є... щемного, детального звучання у маленьких і середніх приміщеннях; розміри 296×237×96 мм і вага 2,6 кг роблять пристрій мобільним і простим у розміщенні, живлення DC 18V–2,5A, споживана потужність 45 Вт (режим очікування 2 Вт). Модель підключається по Wi‑Fi для безпровідного відтворення з сумісних джерел, має стійкий чорний дизайн, підходить для фільмів і музики; не включає сабвуфер, HDMI, оптичні чи інші фізичні входи, спеціалізований додаток і multiroom‑функції відсутні. Ідеальний вибір для тих, хто шукає простий у використанні саундбар із сучасним просторовим звучанням.
Semtech.com.uaМенше року
(Луцьк)
Поскаржитись
6 128 грн.

Акустична система Sharp CP-AWS2001 Black

Кредит под 0,01% на 6 мес.
Vodafone.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
8 999 грн.
ще 7 пропозицій

Динаміка цін на Sharp CP-AWS2001

Відеоогляди