Корпус SilverStone Fara H1M Pro чорний (SST-FAH1MB-PRO)
Відео 3Фото 15 |
SilverStone Fara H1M Pro чорний
білий чорний
Форм-фактор корпусу:Mini Tower
Розмір материнки:micro-ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Внутрішніх відсіків 3.5":2 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":2 шт
Лицьова панель:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити SilverStone Fara H1M Pro чорний
Усі ціни 38 →Silverstone FARA H1M PRO ARGB Tempered Glass без БП Black SST-FAH1MB-PRO | 3 470 грн. |
Корпус SilverStone Fara FAH1MB-PRO ARGB Black (SST-FAH1MB-PRO) без БЖ SST- | 3 479 грн. |
Корпус SilverStone FARA FAH1MB-PRO (SST-FAH1MB-PRO) SST-FAH1MB-PRO | 3 479 грн. |
Корпус Silverstone Fara H1M Pro Black (SST-FAH1MB-PRO) | 3 321 грн. |
Корпус Silverstone Fara H1M Pro Black (SST-FAH1MB-PRO) | 3 322 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації SilverStone Fara H1M Pro
Ціни на SilverStone Fara H1M Pro |
---|---|---|---|---|
SilverStone Fara H1M Pro білий | від 3 583 грн. | 20 пропозицій | ||
SilverStone Fara H1M Pro чорний | від 3 159 грн. | 38 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →