Корпус SilverStone Fara H1M TG білий (SST-FAH1MW-G)
Відео 3Фото 10 |
Корпус для малорозмірної комп'ютерної системи із підвищеною продуктивністю. Кейс використовує майданчик материнської плати формату micro-ATX. На шасі вільно стане потужний процесор із вежею охолодження до 160 мм. Під час компонування графічної підсистеми можна використовувати продуктивну відеокарту довжиною до 320 мм. Систему електроживлення вдасться укомплектувати повнорозмірним блоком живлення довжиною до 160 мм.
Сам блок живлення встановлюється знизу, під акуратним металевим кожухом. Комп'ютерний корпус SilverStone Fara H1M TG має передню кришку, яка вільно вентилюється. Фасад використовує сітчасту поверхню, що багаторазово покращує повітрообмін. За лицьовою кришкою знаходиться протипиловий фільтр, який дозволить шасі тривалий час залишатися без пилових засмічень. Цей кейс має у заводській комплектації один вентилятор 120 мм. Штатна крильчатка встановлена на задній стінці. У модифікації TG оглядова боковина використовує якісну скляну панель, через яку відкривається гарний вид на комп'ютерне шасі. На панель роз'ємів додано один високошвидкісний порт USB 3.0. Додатково є два роз'єми USB 2.0.
Купити SilverStone Fara H1M TG білий
Усі ціни 40 →Silverstone FARA H1M Tempered Glass без БЖ (SST-FAH1MW-G) White SST-FAH1MW | 2 882 грн. |
Корпус SilverStone Fara FAH1MW-G White (SST-FAH1MW-G) без БЖ SST-FAH1MW-G | 2 889 грн. |
Корпус SilverStone FARA FAH1MW-G (SST-FAH1MW-G) SST-FAH1MW-G | 2 800 грн. |
Корпус Silverstone Fara H1M White (SST-FAH1MW-G) | 2 688 грн. |
Корпус Silverstone Fara H1M White (SST-FAH1MW-G) | 2 688 грн. |
Модификації SilverStone Fara H1M TG
Ціни на SilverStone Fara H1M TG |
---|---|---|---|---|
SilverStone Fara H1M TG білий | від 2 635 грн. | 40 пропозицій | ||
SilverStone Fara H1M TG чорний | від 2 301 грн. | 38 пропозицій |