Похідний ніж SOG Aegis AT (11-41-04-41)
SOG Aegis AT |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SOG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SOG.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SOG Aegis AT
Усі ціни 26 →Нож складной SOG Aegis AT (длина: 207мм, лезвие: 79мм, черный), зеленый 15 | 4 524 грн. |
Розкладний ніж SOG Aegis AT (Forest/Moss) SOG 11-41-04-41 | 4 756 грн. |
Ніж складаний SOG Aegis AT (Forest/Moss) (SOG 11-41-04-41) | 4 756 грн. |
Нож SOG Aegis AT (11-41-04-41) | 4 756 грн. |
Ніж SOG Aegis AT Forest/Moss 11-41-04-41 | 4 524 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →