Похідний ніж Civivi Baby Banter C19068S-7 (C19068S-7)
Відео 8Фото 15 |
Civivi Baby Banter C19068S-7 |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Civivi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Civivi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Civivi Baby Banter C19068S-7
Усі ціни 16 →Civivi Baby Banter C19068S-7 | 4 670 грн. |
Карманный нож Civivi Baby Banter C19068S-7 | 4 670 грн. |
Ніж складний Civivi Baby Banter C19068S-7 | 4 670 грн. |
Ніж складаний Civivi Baby Banter C19068S-7 | 4 670 грн. |
Ніж Civivi Baby Banter (C19068S-7) | 4 670 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →