Акустична система Sonus Faber Lumina Center I
Відео 1Фото 10 |
Sonus Faber Lumina Center I |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sonus Faber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sonus Faber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sonus Faber Lumina Center I
Усі ціни 14 →Sonus Faber Lumina Centre Black офіційна гарантія | 30 499 грн. |
Акустична система Sonus Faber Lumina Centre Black | 32 250 грн. |
Центральний канал Sonus Faber Lumina Centre Wenge | 31 500 грн. |
Sonus Faber Lumina Centre Black | 30 638 грн. |
Sonus Faber Lumina Centre Black | 32 250 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →